Гендиректор «Зорі» підтвердив можливі трансфери Петряка до «Шахтаря» та Пилявського до «Рубіна»

Динамо Київ 8 Лютого, 13:20 881
Гендиректор «Зорі» підтвердив можливі трансфери Петряка до «Шахтаря» та Пилявського до «Рубіна»
Генеральний директор луганської «Зорі» Сергій Рафаїлов розповів про те, що Іван Петряк та Андрій Пилявський, цілком можливо, можуть покинути клуб.

- Сергію Васильовичу, останнім часом дуже багато інформації щодо переходу захисника Андрія Пилявського в казанський «Рубін». Чи відповідає ця інформація дійсності?

- Дійсно, подібні переговори ведуться. В цьому плані ми знаходимо розуміння і з футболістом, і з клубом, який хоче бачити Андрія Пилявського у своїх рядах. Цілком можливо, що даний перехід відбудеться найближчим часом.

- Чи можете прояснити ситуацію стосовно Івана Петряка? Багато пишуть про інтерес київського «Динамо», а тепер і донецького «Шахтаря» до півзахисника...

- До Івана Петряка інтерес виявляли не тільки «Динамо» і «Шахтар», але й цілий ряд зарубіжних клубів. Географія країн досить широка. Але з усіх тих пропозицій, які робили інші клуби, найпривабливішою на сьогодні є пропозиція донецького «Шахтаря». Тепер стоїть питання, щоб нам всім домовитися і, якщо всі сторони будуть задоволені, тоді, цілком можливо, що цей перехід відбудеться. Якщо переходи Андрія Пилявського й Івана Петряка будуть здійснені, то, швидше за все, більше відтоку футболістів в це міжсезоння не буде. Що стосується приходу нових гравців, то, напевно, цього слід очікувати, - цитує Рафаїлова офіційний сайт «Зорі».