Аржанов: "Очевидно, майбутнього у «Арсенала» вже немає"

Футбол України 10 Листопада, 09:18 891
Аржанов: Очевидно, майбутнього у «Арсенала» вже немає
Капітан "Арсеналу" Володимир Аржанов розповів про невтішне майбутнє київського клубу.

Капітан "Арсеналу" Володимир Аржанов розповів про невтішне майбутнє київського клубу.

"На певному етапі всі ми чули багатоголосся, де бажання піти нам назустріч простежувалося. Також і керівництво клубу виражало певні припущення можливого розвитку подій. Але далі слів справа не пішла. І, як я розумію, зараз, очевидно, майбутнього у «Арсенала» вже немає", - розповів Аржанов в інтерв'ю прес-службі Прем'єр-ліги.

"Ми прочитали таку інформацію в Інтернеті. Особистих розмов на цю тему з нами ніхто не вів", - розповів Аржанов про ситуацію з відміною поєдинку найближчого туру проти «Дніпра».

"Дуже важко було рік тому взимку, коли майбутнє було в тумані. Потім знайшлися гроші і для зарубіжних зборів, і для завершення попереднього сезону. Влітку нас запевняли, що все буде добре, навіть обмовилися про можливе завдання потрапити в зону єврокубків. Але з часом все стало різко змінюватися в гіршу сторону".

Відносно майбутнього, то, за словами Аржанова, гравці будуть шукати нове місце роботи. "Особисто для мене таке питання, мабуть, найменш актуальне, тому що мій діючий контракт з київським клубом повинен був закінчитися 31 грудня нинішнього року".