Юрій Вернидуб: «Краще випити келих пива, ніж літр коли!»

Футбол України 8 Лютого, 15:14 525
Юрій Вернидуб: «Краще випити келих пива, ніж літр коли!»
Наставник «Зорі» розповів про враження від зборів команди та користь від пива.

- На зборах ви багато чого побачили - і як гравець, і як тренер. Якою буде ваша реакція, якщо завтра стане відомо, що сьогодні, у вихідний день, команда зібралася і попила, припустимо, пивка?

- Не буде ніякої реакції. Ми і по ходу чемпіонату не забороняємо хлопцям заповнювати втрату водного та іншого балансу в організмі за допомогою цього напою. Часто їздимо на ігри автобусом, і там після матчу футболісти можуть спокійно випити пива. Я два роки виступав у Німеччині, там це звична справа. У розумних межах це навіть корисно. Краще випити келих пива, ніж літр коли! Інше питання, якщо хтось не в змозі зупинитися після однієї або двох пляшок, - з такими гравцями мені не по дорозі. Але таких у мене в колективі немає.

- Перед сніданком, обідом і вечерею ваша команда збирається в холі та дружно йде в ресторан. Це теж із вашого європейського досвіду?

- Можна сказати і так. Вважаю, що це нормально, так має бути. Ми ж колектив! Плюс це дисциплінує... Правда, коли я грав у Німеччині, там був перебір. Ми всі разом не тільки заходили в ресторан, але і виходили з нього. Чекали, поки всі поїдять. У нас такого немає (посміхається).

- Юрію Миколайовичу, щільність розпорядку робочого дня на зборах дозволяє вам дивитися матчі європейських чемпіонатів?

- Звичайно, у нас в готелі всі провідні чемпіонати транслюються. Потрібно відстежувати сучасні футбольні тенденції, адже якщо цілий день писати конспекти і дивитися свою гру, можна з глузду з'їхати! Свою програму ми склали у відпустці, зараз її просто наповнюємо підбором вправ, - цитує Вернидуба «Футбольний клуб» із посиланням на газету «Команда».