Агент: «Не здивуюся, якщо Тейшейра за 70 мільйонів перебереться в «МЮ»

Футбол України 8 Лютого, 15:21 518
Агент: «Не здивуюся, якщо Тейшейра за 70 мільйонів перебереться в «МЮ»
Футбольний агент Михайло Гулордава вважає, що на зароблені гроші «Шахтар» може придбати кількох гравців рівня Алекса Тейшери.

«Найперше, це дуже хороший трансфер для «Шахтаря». І я не здивуюся, якщо Тейшейра через Китай потрапить в «Манчестер Юнайтед». Агентом Тейшейри є Джордж Мендес (один із найуспішніших агентів світу, серед його підопічних - Роналду, Жозе Моурінью, Пепе, Дієго Коста та багато інших суперзірок – ред.). Зважаючи на це, не здивуюся, якщо за 70 млн дол. Тейшейра перебереться в «Манчестер Юнайтед». Треба розуміти, хто є агентом футболіста.

Футболіст коштує рівно стільки, скільки за нього дають грошей. Можна гравця оцінити у сто мільйонів, але якщо цих грошей ніхто не дасть, то це означає, що вартість перебільшена. За Тейшейру заплатили 50 мільйонів - значить, він того вартує. А чому б і ні? Він хороший футболіст, найкращий в Україні. «Шахтар» провернув блискучу оборудку, придбав Тейшейру за 6 млн, продав за 50. Молодці «гірники».

За 50 млн «Шахтар» може придбати трьох Тейшейр… Менеджмент у «гірників» здорово працює, системно. Думаю, донеччани нічого не втратять», - цитує Гулордаву «Вголос».