«Динамо» поки не домовилося з поліцією

Динамо Київ 8 Лютого, 16:24 392
«Динамо» поки не домовилося з поліцією
Досягти домовленості з поліцією про патрулювання навколо НСК «Олімпійський» під час матчу з «Манчестер Сіті» «Динамо» заважає фінансове питання.

Федерація футболу України раніше досягла принципової домовленості з Міністерством внутрішніх справ України та Національною поліцією про те, що під час та після проведення футбольних матчів поліцейські будуть залучатися безпосередньо до патрулювання території арен, але питання про присутність поліцейських на стадіоні під час матчу «Динамо» проти «Манчестер Сіті» досі відкрите.

У поліції заявили:

- Стадіони та клуби відповідають за порядок на території спортивних споруд, тоді як правоохоронці - на прилеглій території, шляхах евакуації та в громадських місцях. У той же час функції обслуговуючого персоналу - стюардів - поліція виконувати не повинна і не буде.

Переговори все ще ведуться, їх учасники взяли паузу в коментуванні ситуації, але «КП» в Україні» вдалося дізнатися, що складність полягає в фінансовому питанні, адже робота поліції на стадіоні - це послуга, за яку потрібно платити. Хто візьме на себе витрати - поки невідомо.