В′ячеслав Грозний: «В принципі, могли не програвати»

Футбол України 10 Листопада, 09:39 669
В′ячеслав Грозний: «В принципі, могли не програвати»
Головний тренер "Говерли" В'ячеслав Грозний прокоментував зустріч з "Шахтарем".

Головний тренер "Говерли" В'ячеслав Грозний прокоментував зустріч з "Шахтарем".

 - Ми грали з командою, яка бере участь у Лізі чемпіонів. І яка не готується до матчу в Лізі чемпіонів, а виставляє повний склад, бойовий комплект! Так вийшло, що перед нами "Шахтар" не виграв у  "Байєра", поступився "Волині"... Плюс, звичайно, емоційний стан та інші складові були проти нас.

Ми мали кілька моментів, але їх треба реалізовувати - це перший аспект. Практично повністю закрили і не давали можливості грати Срні. Відбувалася зміна позицій. Косту і одного футболіста з центральної зони наші гравці іноді не встигали страхувати. Ми розбирали, це викликано тим, що стартова швидкість у "Шахтаря" вище, ніж у нас.

Я хочу, щоб мене правильно зрозуміли. По суддівству: на мій погляд, на погляд експертів, Савич виграв позицію на м'ячі, Кривцов схопив його рукою і наступив на ногу. Це пенальті, а не жовта картка. Ще раз кажу, я не шукаю якихось підводних каменів і причин для нашої поразки. "Шахтар", звичайно, краще, ніж ми. Команда високого рівня. Але, в принципі, могли не програвати, - цитує Грозного телеканал «Футбол».

Нагадаємо, донеччани перемогли «Говерлу» з рахунком 0:2.