Колишній прес-аташе «Шахтаря»: «Сподіваюся, що «Шахтар» гратиме в чемпіонаті Росії»

Футбол України 8 Лютого, 23:38 413
Колишній прес-аташе «Шахтаря»: «Сподіваюся, що «Шахтар» гратиме в чемпіонаті Росії»
Колишній глава прес-служби «Шахтаря» Руслан Мармазов, який втік у Росію через те, що відчуває себе частиною «русского мира», відзначився черговою антиукраїнською заявою.

В інтерв'ю російському виданню «Політнавігатор» Мармазов заявив, що хотів би участі «Шахтаря» в чемпіонаті Росії, за звичкою зачепивши при цьому ще й київське «Динамо»:

- Розвал України як неодмінна умова для порятунку малоросійського і новоросійського футболу. Звичайно ж, якби «Шахтар» колись став грати в чемпіонаті Росії, я був би вкрай радий. Вкрай щасливий.

Уявляєте, я там з дитинства ходив на футбол. І в Донецьку матчі - це ажіотаж. У тролейбус впихнутися неможливо. І потім... Перший чемпіонат України... Приходжу на гру. У мене просто правець трапився. По-перше, порожній стадіон. Кілька людей сидять з горілкою-помідорами і один з одним через все поле розмовляють. Тому що можна розмовляти. Докричатися можна. Тиша ж. Нікого немає.

І гра... У мене такий трапився тоді стрес, я якийсь час взагалі не ходив на футбол. Я не міг це бачити. Я тільки що був свідком Великого Футболу, радянського. З безліччю шкіл і зірок. І тут мені такий «Темп» Шепетівка пропонують подивитися! Здорово?

Так, знаєте, хто в цій ситуації з самостійним українським чемпіонатом, безсумнівно, виграв? Це тільки «Динамо» Київ. Тому що вони знали точно, що вони довгий час будуть чемпіонами. І так і вийшло. Вони встановлюють правила. Вони це до сих пір намагаються робити. Розумієте? Там, на Україні, що розвалюється.

- «Шахтар» перетягнемо у відкритий чемпіонат Російської Федерації.

- А чого він відкритий? Просто буде чемпіонат Росії. І все. А це буде територія Росії. Я сподіваюся на це.