Младен Бартуловіч: «Ми виграли у всіх товариських матчах»

Футбол України 9 Лютого, 09:15 773
Младен Бартуловіч: «Ми виграли у всіх товариських матчах»
Хорватський півзахисник «Ворскли» Младен Бартуловіч поділився враженнями щодо першого турецького збору команди.

— Младене, деякі футболісти говорили, що на зборах їм доводиться тяжко працювати, але як результат — три виграних товариських матчі. Як перший збір пройшов для тебе?

— Збори - це завжди тяжко, так і має бути. Звісно, і нам було нелегко, але це має принести результат. Ми виграли у всіх товариських матчах тому, що дуже серйозно і відповідально поставилися як до цих ігор, так і до тренувань. Кожен товариський матч був для нас як екзамен.

— Під час цього збору команду зненацька залишив Санжар Турсунов.

— Так, ми, чесно кажучи, були в шоці. Все сталося так швидко і неочікувано. Проте команда поставилася до такого кроку Санжара з розумінням. У нього була домовленість з клубом, що при наявності гарної пропозиції його відпустять. У Катарі йому зробили пропозицію, яка його повністю задовольнила. Попрощалися з Санжаром тепло. Звісно, в його особі команда втратила одного з ключових виконавців, але ми добре підсилилися, тож маю надію, що у Санжара буде гідна заміна.

— Як проходила адаптація новачків?

— Колектив, як і завжди, всіх прийняв добре: і Хльобаса, і Довгого, і Коломойця, не кажучи вже про Павла Ребенка. У гру вони теж вписалися. Дуже добре на зборах показав себе Олексій Довгий, який забив два м’ячі. Думаю, в офіційних матчах команда виглядатиме не гірше.