Офіційно! «Олександрія» знайшла заміну Сухоцькому

Футбол України 9 Лютого, 13:09 540
Офіційно! «Олександрія» знайшла заміну Сухоцькому
26-річний захисник Юрій Путраш підписав контракт з Олександрією.

Після підписання контракту гравець поспілкувався з прес-службою.

- Юрію, розкажи коротко про себе.

- Народився 29-го січня 1990 року в Межигір’ї Закарпатської області. Там же і починав грати у футбол. В 9-му класі я був зарахований у спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву в Ужгороді. Перший професіональний контракт був з ужгородською «Говерлою». Потім виступав за команди: «Металург» (Донецьк, дубль), «Нива» (Вінниця), «Оболонь» (Київ), «Таврія» (Сімферополь), «Чорономорець» (Одеса). Виступав за національну збірну України U-21. Останньою командою була дніпродзержинська «Сталь». І от тепер я в «Олександрії».

- Як прийняв пропозицію щодо переходу в «Олександрію»?

- Цю ідею мені запропонував агент, і я з радістю погодився. Мені було цікаво працювати під керівництвом Володимиром Богдановичем Шарана та з колективом «Олександрії». Сподіваюся, що зможу допомогти команді в досягненні ще кращих футбольних результатів, використаю всю свою працьовитість та наполегливість в досягнення цієї мети.

- Поділися враженнями від першого навчально-тренувального збору.

- В розташування команди я прибув за 6 днів до завершення навчально-тренувального збору. Познайомився з партнерами по команді та тренерським штабом. Поки не встиг повністю адаптуватися, але все ще попереду. Почуваю себе добре, але щоб бути в оптимальних фізичних кондиціях, потрібно ще попрацювати. Я знаю, що закладення основ функціональної та психологічної стійкості напрацьовуються на навчально-тренувальних зборах. Докладу всіх зусиль, щоб до початку другої частини чемпіонату бути в оптимальній фізичній та психологічній формі.

- Як тебе прийняла команда?

- Я знав, що «Олександрія» завжди славилася своїм колективізмом, тому прийняли мене добре і мої сподівання виправдалися. З деякими гравцями я був знайомий, з іншими познайомився в процесі роботи. В принципі, в цьому плані проблем не було.