Головко назвав топ-5 найталановитіших футболістів збірної України U-21

Збірна України 9 Лютого, 21:01 500
Головко назвав топ-5 найталановитіших футболістів збірної України U-21
Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко відповів на питання про найталановитішу футбольну молодь країни в ефірі радіопрограми «Дубль W».
«Топ-5 найталановитіших гравців U-21? Ну, давайте будемо називати тих, хто є на слуху, які кудись повиїжджали, напевно. Це, якщо за Сашу Зінченка будемо говорити...

Тобто я буду все-таки говорити за хлопців 96-го року, за хлопців 94-го, 95-го року не можу сказати, тому що я меншою мірою з ними знайомий. Це Бека Вачіберадзе - так, напевно, Вітя Коваленко - так, Циганков - напевно, так, і тут я поки дам паузу. Тому що це ті, хто прийшли відразу на розум.

П'ятий? Усі говорять за Івана Петряка. Нехай Петряк і буде.

Молоді українські футболісти, які найбільше відрізняються від інших? За віковими категоріями я можу сказати, повторюючи все ті ж прізвища: ті хлопці, які виходять в складі того ж «Шахтаря». Той же Вітя Коваленко, Саня Зінченко - ми про нього говорили, і, можливо, Вітя Циганков. Тобто це ті прізвища, які можна зараз відразу сфотографувати. Те, що перед очима», - розповів 44-річний фахівець.