Василь Столяр: "«Волинь» маніпулює фактами"

Футбол України 10 Листопада, 11:48 541
Василь Столяр: «Волинь»  маніпулює фактами
Футбольний клуб «Волинь» маніпулює фактами й безпідставно нагнітає обстановку щодо обрання голови Федерації футболу Волині (ФФВ), вважає голова ФФВ Василь Столяр.

За його словами ФК «Волинь» є колективним членом ФФВ і делегати від нього запрошені до участі у звітно-виборній конференції, яка відбудеться 14 листопада 2013 року.

Як пояснив Василь Столяр, постійним колективним членом ФФВ є ВАТ «Спортивний клуб «ФК «Волинь». Натомість, коли створилося ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь», був підписаний договір правонаступництва між двома підприємствами. Тому ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» зараз є колективним членом Федерації, але тимчасовим, позаяк постійних членів обирають лише на конференції ФФВ.

Саме тому першим питанням в порядку денному звітно-виборної конференції стоїть питання про обрання постійних членів Федерації, щоб кожен із членів мав легітимних делегатів.

Від тимчасових колективних членів, в тому числі й від ФК «Волинь», визначені делегати на конференцію, які стануть правомочними після обрання їх постійними членами.

Тому заяви про те, що хтось не хоче допускати футбольний клуб «Волинь» до виборів голови Федерації є безпідставними. Рівно, як і заяви про те, що вони не є колективним членом.

«Ми неодноразово письмово зверталися до керівництва ФК «Волинь» і запрошували їх на конференцію. Чому вони шукають проблему там, де її немає, мені не зрозуміло», - каже Василь Столяр.

Нагадаємо, нещодавно ФК «Волинь» поширив заяву про те, що клуб регулярно отримує листи за підписом Василя Столяра про те, що він не є колективним членом ФФВ, а відтак не може делегувати своїх представників на чергову звітно-виборну конференцію, яка відбудеться 14 листопада 2013 року.

Це також стало приводом для пікетування Волинської облдержадміністрації прихильниками ФК «Волинь».

Як з’ясувалося згодом, окремі учасники «футбольного» мітингу за це отримували гроші.