Юрій Вернидуб: «Будківський – це форвард номер один»

Футбол України 10 Лютого, 09:10 540
Юрій Вернидуб: «Будківський – це форвард номер один»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб - про роботу луганчан на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Головний тренер луганчан Юрій Вернидуб розповів про конкуренцію в луганській команді і про завдання, котрі поставлені перед командою на другому етапі підготовки в Туреччині.

«На даний момент Микита Шевченко – основний голкіпер. Зіграти на «нуль» 8 з 12-ти матчів – дорогого коштує. Пилип Будківський – це форвард номер один. Він заслужив це своєю грою, ставленням і забитими м'ячами.
Пауліньо – це наше нове придбання, йому ще треба добре попітніти, щоб досягти того, чого домігся той же Будківський. Він може зіграти центрфорварда або відтягнутого форварда, може на фланзі. Це той же конкурент Петряка і Караваєва. Є Андрій Тотовицький, якщо він продовжить працювати, то у нього є величезний шанс стати основним гравцем. Він може вибити на своїй позиції флангового гравця Караваєва або Петряка. У них з'явилися гідні конкуренти, тому потрібно працювати. А для новачків кращої мотивації і не придумати.
Перед кожною грою ми проводимо тактичні заняття, щоб хлопці згадували наші принципи і напрацювання. Плюс є новенькі футболісти. Вони теж повинні знайомитися з нашими принципами гри як в обороні, так і в атаці. У плані тактики ми поки що не робимо сильний акцент, більше намагаємося підняти фізичний стан хлопців, більше швидкісно-силової роботи, роботи на витривалість.
Будемо намагатися проводити другий збір двома складами, щоб побачити наші плюси і мінуси, зрозуміти, яка зв'язка краща, а яка гірша», - цитує Вернидуба terrikon.com із посиланням на канал «Футбол 1».