Українська Прем’єр-ліга: єдиний телепул під загрозою

Футбол України 10 Лютого, 11:32 737
Українська Прем’єр-ліга: єдиний телепул під загрозою
Вчора стало відомо, що не всі клуби Прем'єр-ліги підтримують пропозицію про створення єдиного телевізійного пулу на умовах каналів-траснсляторів. Запропонували, варто нагадати, 102 мільйони гривень за сезон із перспективою щорічного підвищення.

Генеральний директор «Чорноморця» Сергій Керницький озвучив контраргументи на цей рахунок оглядачу «СЭ в Украине».

«Умови, запропоновані каналами, нас категорично не влаштовують. Складається враження, що створена за їх ініціативою так звана «група з порятунку українського футболу» все більше починає перетворюватися в групу з порятунку трансляторів. Перед клубами поставили ряд завдань, для виконання яких, при будь-якому форматі, необхідно вкладати певні фінансові ресурси. Клубам натомість запропонували сльози. Хоча, як нам здається, співпраця з телетрансляторами не повинна бути в односторонньому порядку.

Ми розуміємо, що канали терплять певні збитки, і їх фінансовий стан далекий від досконалості. Але в нинішній ситуації у них набагато більше можливостей нівелювати свої потенційні збитки за рахунок рекламодавців, ніж у клубів.
У понеділок повинна була відбутися зустріч телетрансляторів з комерційним відділом УПЛ, але цього не сталося. Так що нової інформації немає. З нинішніми ціновими характеристиками і внутрішньої розбивкою розподілу платежів ми не будемо підписувати угоду. Проте наш клуб готовий продавати кожен свій матч, включаючи виїзні зустрічі, окремо».

Замість постскриптума зауважимо, що за достовірною інформацією представник «Шахтаря» озвучив на зустрічі робочої групи можливість звернення донецького клубу до керівництва ТРК «Україна» з проханням про збільшення суми, яку команди отримають за телеправа.

Чим закінчиться ця епопея, дізнаємося зовсім скоро - в останній день зими.