Сергій Ребров: «Я вкрай негативно ставлюся до окупації території нашої країни»

Динамо Київ 10 Лютого, 12:34 599
Сергій Ребров: «Я вкрай негативно ставлюся до окупації території нашої країни»
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відреагував на інформацію, опубліковану вчора російськими ЗМІ, про те, що він нібито зіграв за команду тренерів московського «Спартака» в товариському матчі, що проходив в іспанській Марбельї.
«Перш за все, я б хотів внести серйозну поправку в характер цього матчу. Я не грав за якусь конкретну команду - я грав зі своїми друзями, з якими багато років виступав на високому рівні і постійно підтримував з ними відносини. Приїхавши сюди на збори зі своїми нинішніми клубами, багато хто з них запитують про обстановку в Україні, адже всю інформацію про нашу країну вони отримують тільки зі ЗМІ. У цьому дружньому матчі грали тренери самих різних національностей. Наприклад, білоруський наставник «Краснодара» Олег Кононов. Також участь цьому поєдинку приймали і іспанці, і африканці. І я переконаний, що такими матчами, як цей, ми можемо показати єдність і повагу людей один до одного».

«Що ж стосується реакції деяких уболівальників на публікацію, яка з’явилась вчора в ЗМІ в некоректному трактуванні про цей матч, то хочу сказати одне: я, як і весь український народ, вкрай негативно ставлюся до окупації території нашої країни», - сказав Ребров в коментарі Dynamo.kiev.ua.