Олег Міщенко: «Я люблю Україну, але переїхав до Росії, щоб утримувати себе і сім'ю»

Футбол України 10 Лютого, 14:12 660
Олег Міщенко: «Я люблю Україну, але переїхав до Росії, щоб утримувати себе і сім'ю»
Вихованець київського «Динамо», який підписав контракт із пермським «Амкаром», пояснив своє рішення продовжити кар'єру в Росії.
«Колектив дуже дружний, я вже потихеньку з усіма познайомився, дуже добре прийняли, жартують вже, підколюють. Команда хороша, з амбіціями, тому я задоволений, що перейшов.

Інші варіанти? Було багато розмов. Серед конкретики був «Металіст» і «Сталь». Мені Мазяр дзвонив, коли ще був на посаді тренера. Він після нашої останньої гри набрав, сказав, що хоче бачити у себе в команді. Я взяв час на роздуми, але через тиждень його прибрали. Були чутки про Америку, про Швецію - «Мальме». Багато дзвонили агенту, але конкретика була тільки від «Амкара».

Засудження з боку українських уболівальників? До цього я готовий. Моя позиція така: я люблю свою країну і пишаюся нею. Я українець. Але так склалася доля - контракт з «Ворсклою» ми з обопільної згоди не продовжили, так що мені довелося шукати варіанти для того, щоб годувати свою ж сім'ю. Нам, спортсменам, нічого ділити - ми їмо один хліб на футбольному полі. Але я ніколи не буду говорити, що я зрадник чи ще щось, я люблю свою країну і планую жити в ній у подальшому. Поки ж така ситуація, я переїхав, щоб просто утримувати себе і сім'ю», - цитує Міщенка 1football.info.