Батько Белькевича: «Якби не численні травми та операції, можливо, Валентин зараз був би живий»

Динамо Київ 10 Лютого, 18:06 662
Батько Белькевича: «Якби не численні травми та операції, можливо, Валентин зараз був би живий»
Батько Валентина Белькевича Микола розповів, що, на думку медиків, призвело до смерті його сина.
«Коли в 1994 році Валентина дискваліфікували за вживання допінгу, багато бруду вилили на нього деякі ЗМІ. Хоча Валік сам був у шоці від тієї історії. Йому-то звідки було знати, які ліки прописував лікар, і що кололи? Тим більше, виявлений в організмі препарат більше підходив для важкоатлетів. Навіщо футболістам нарощувати м'язову масу?

Після цього син замкнувся, став дуже рідко спілкуватися з пресою. Пішов у тінь. Інтерв'ю з'явилися тільки після того, як він став грати вже за київське «Динамо». Та й то забороненими темами в спілкуванні вважалися сім'я і особисті справи.

Медики мені сказали: «Якби не численні травми та операції, можливо, ваш син зараз був би живий». Під час операцій був порушений кровообіг, утворювалися тромби. Треба було весь час приймати ліки, що розріджують кров. Коли ми почали переглядати вміст кишень сина, знайшли там аспірин. Так що Валік, напевно, знав про проблему, приймав щось. Але, як це часто буває, думав, що пронесе. Не надавав цьому великого значення», - цитує Миколу Белькевича «Народна воля».