«Малага» впевнено перемагає «Динамо» у товариському матчі

Динамо Київ 10 Лютого, 21:36 985
«Малага» впевнено перемагає «Динамо» у товариському матчі | 19-27
Київське «Динамо» провалило старт поєдинку проти «Малаги», у підсумку програвши із рахунком 0:2.

Сергій Ребров сьогодні вирішив виставити основний склад на гру проти “Малаги”. Вкрай невдало розпочали “біло-сині” товариський матч із своїм іспанським суперником. Вже на першій хвилині “анчоуси” повели у рахунку. Результативний постріл на себе записав Рікардо Орта. Наші захисники дали вийти один на один нападнику “Малаги”, який вдало реалізував свій шанс, перегравши Олександра Шовковського.

Після забитого м'яча “анчоуси” продовжували наступальні дії. Спочатку два кутових, від яких “біло-сині” успішно відбилися, потім ще дальній удар від півзахисника “Малаги” - на щастя, Євген Хачеріді заблокував сильний постріл і врятував ворота СаШо.

Кияни не довго трималися і пропустили другий гол. Класний удар вийшов у Рікардо Орти, з яким Олександр Шовковський не зумів впоратися.

Другий пропущений м'яч наче підбадьорив нашу команду. На 15-й хвилині Олег Гусєв після затяжної атаки “Динамо” не влучив практично у порожні ворота. Щоправда, Олег знаходився спиною до воріт і завдавати удару у такій ситуації було не просто. В середини другого тайму небезпечно зіграв проти Домагоя Віди футболіст “Малаги” - на щастя, все обійшлося і наш хорватський легіонер повернувся до гри.

На 19-й хвилині Жуніор Мораєс скористався помилкою правого півзахисника “анчоусів”, віддав на Гармаша, Денис непогано приклався до м'яча, але Гільєрме Очоа контролював ситуацію. Дуже хороший момент для взяття воріт створили Гонсалес та Мораєс. Дерліс виконав простріл до карного майданчику, після чого на випередження зіграв Жуніор, але влучив у стійку, після чого м'яч ще покотився вздовж лінії воріт.

Наприкінці першого тайму Мораєс та Дерліс створили декілька хороших моментів на двох, проте реалізувати їх не вийшло. Що цікаво, кожного разу на ударну позицію виходив парагваєць, проте ніяк не міг відзначитися.

Другу половину матчу із “Малагою” динамівці розпочали значно краще. У нашої команди непогано тримався м'яч та виникали хороші моменти біля чужих воріт. Один із найкращих шансів втратив Даніло Сілва. Дерліс Гонсалес виконав передачу на Гусєва, Олег зробив скидку Сілві під удар — бразилець пробив вище воріт, але вийшло дуже небезпечно. Черговий момент для взяття воріт у другому таймі мав Мораєс. Жуніор класно «хитнув» захисника “Малаги”, виконав обвідний удар — м'яч полетів повз штангу.

Тільки гра налагодилася у “Динамо”, ми знову почали “привозити” моменти на свої ворота. У центрі поля обрізався Олександр Драгович. Гравці “Малаги” зорієнтувалися в ситуації, вибігли у швидку контратаку - на щастя, наступ “анчоусів” перервав Євген Хачеріді.

У другому таймі підопічні Сергія Реброва тримали м'яч під контролем, пробували створити небезпеку біля воріт Очоа, але “Малага” у сьогоднішньому матчі виглядала дуже злагоджено та демонструвала компактний футбол. У підсумку “Динамо” в суху програло 10-й команді іспанської Ла Ліги. Якби не провальні стартові 20 хвилин, все могло закінчитися зовсім по-іншому.

«Малага» - «Динамо» Київ 0:2.

Голи: Рікардо Орта 1, 14.

«Динамо»: Шовковський, Хачеріді, Сілва, Віда, Драгович, Гусєв (Яковенко), Гармаш (Сидорчук), Рибалка, Буяльський, Гонсалес, Мораєс (Теодорчик).