Віталій Буяльський: «Не очікували, що суперник почне настільки агресивно»

Динамо Київ 11 Лютого, 09:28 791
Віталій Буяльський: «Не очікували, що суперник почне настільки агресивно» | 19-27
Півзахисник «Динамо» прокоментував матч з іспанською «Малагою».

«Коментувати особливо немає чого. Програли, що, звичайно, не дуже приємно. Після першої ж атаки пропустили гол – напевно, не очікували, що суперник почне матч настільки агресивно. Але потім перелаштувалися, почали грати краще, та все одно не все вдавалося так, як хотілося б.

У «Малаги» була легкість, було видно, як футболісти працюють із м’ячем. Воно й не дивно, адже в них чемпіонат у розпалі, а в нас тренувальні збори, і як такої свіжості немає. Не очікували такої спритності від «Малаги». А потім ще й другий м’яч пропустили… Трохи засмутилися, але десь із середини першого тайму почали грати краще.

Як я вже сказав, спочатку в нас не все складалося так, як планували, але ближче до середини тайму почала проглядатися взаємодія як в атаці, так і в обороні. Хотілося би більше агресивності в обороні, але ми все розберемо й будемо рухатися далі.

Ліга чемпіонів? Ми готуємося до протистояння з «Манчестер Сіті», де покажемо всі свої найкращі якості та пройдемо далі. Принаймні, сподіваюся на це», - повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.