В'ячеслав Колосков: «Немає жодних підстав позбавити Росію чемпіонату світу»

Світовий футбол 11 Лютого, 11:52 521
В'ячеслав Колосков: «Немає жодних підстав позбавити Росію чемпіонату світу»
Почесний президент РФС В'ячеслав Колосков вважає, що в світі є впливові сили, які хотіли б відібрати у Росії право проведення чемпіонату світу-2018.
«Потрібно ясно розуміти головне: ніяких підстав для позбавлення Росії права на проведення чемпіонату світу немає. Рівним рахунком ніяких! Немає жодної об'єктивної можливості зачепитися хоч за якийсь аргумент і розкрутити його, звинувативши заявочний комітет у використанні неправомірних методів. Але повністю виключати таку можливість до пори до часу не можна. Чому? Тому що в світі є дуже впливові сили, які мріють розгорнути ситуацію назад. Чим менше залишається часу до 2018-го, тим менше у них можливостей це зробити - і технічних, і фізичних.

Не виключаю, що свою роль у цьому розкладі можуть зіграти вибори президента ФІФА. Може бути, саме в Цюріху буде реалізований якийсь сценарій, про яких ніхто поки не знає. У мене знаєте яке самовідчуття? Потрібно весь час бути напоготові. Нам потрібно бути дуже акуратними і обережними - в словах, в діях, в контактах. Не можна давати опонентам ні найменшого приводу для провокацій. Привід при бажанні будь-який можуть знайти, звичайно, прикладів тому маса, але ми нікому подарунків робити не повинні. Люди, що придумали всю цю історію з арештами, нікуди не поділися. Вони живі і здорові, вони при владі і при своїх колишніх інтересах», - сказав Колосков в інтерв'ю «СпортФакту».