Число українських футболістів в топ-лігах Європи перевалило за сотню

Футбол України 11 Лютого, 12:29 651
Число українських футболістів в топ-лігах Європи перевалило за сотню
Слідом за легіонерами, які в більшості своїй стрімко попрощалися з УПЛ ще за перших ознак фінансової кризи в українському футболі, за кордон рвонули і наші гравці.

Сьогодні тільки в топ-дивізіонах європейських чемпіонатів значиться більше сотні українських виконавців різного калібру: від Коноплянки, якого Transfermarkt оцінює в €25 млн, до 18-річного одесита Марковського, який опинився цієї зими в чемпіонаті Словенії, пишуть «Вести».

Власне кажучи, зараз наші футболісти прибрали понти та готові виступати де завгодно - аби платили, бажано в євро або хоча б у доларах, а не за якимось придуманим у тому чи іншому клубі курсу в гривнях (і це ще не найгірший варіант , адже в ЧУ можуть і не платити взагалі). Сьогодні географія українського представництва як ніколи широка (див. Інфографіку), а з наших представників в Європі можна сміливо зібрати ще одну національну збірну.

Навіть гламурний Мілевський після поневірянь по Туреччині і Хорватії погодився на контракт з румунською «Конкордією», про існування якої не підозрював, напевно, ще в грудні 2015-го. Життя змусило. Румунія, Болгарія, Угорщина, Хорватія, Польща, Чехія, Македонія - українці активно рушили заново освоювати забуті ще з лихих 1990-х регіони. У 2015 році - 53 футболісти, за зиму 2016-го - 26, причому відкритими залишаються трансферні вікна в 26 чемпіонатах Європи. І це ми ще не візьмемо до уваги нижчі ліги європейських країн, де наших хлопців теж можна нарахувати, напевно, під сотню, а також чемпіонати Азії та Північної Америки, куди українські футболісти теж їдуть в пошуках заробітку.

Число украинских футболистов в топ-лигах Европы перевалило за сотню. Фото 1