Мирон Маркевич: «Безус виглядає трошки краще, я на нього розраховую»

Футбол України 11 Лютого, 16:11 456
Мирон Маркевич: «Безус виглядає трошки краще, я на нього розраховую»
Наставник «Дніпра» після повернення команди зі збору в Іспанії розповів про готовність команди, стан Руслана Ротаня та оцінив можливих новачків.

- Мироне Богдановичу, задоволені зборами в Іспанії? На скільки відсотків зараз готова команда?

- В принципі, задоволений. Хлопці повністю віддавалися тренувальному процесу. І вже є покращення в двосторонніх матчах, тож можу сказати, що задоволений. Готовність наразі складає відсотків 60-70, не більше.

- Роман Зозуля - як оцінюєте його гру на зборах?

- Я радий, що він почав забивати.

- Як можете оцінити гравців, що перебувають на перегляді?

- Я думаю, що з Адамюком ми підпишемо контракт. Петров досить непогано виглядав, але, в силу різних причин, мабуть не залишиться. В нього там є пропозиції з інших команд. Хоча він себе непогано проявляв, але є деякі нюанси.

- Романа Безуса вам вдалося на другому зборі «розізлити» в спортивному сенсі?

- Безус виглядає трошки краще. Я йому знову говорив, щоб він шукав причину в собі і грав швидше, віддавав м’яч швидше і боровся за м’яч, а не дивився, як це роблять інші. Зараз такий футбол, що потрібно скрізь відпрацьовувати – і в обороні, і в атаці. Зрушення є, але все залежить від нього, я не буду його вмовляти. Він сам має це розуміти - якщо хоче потрапити в збірну, грати в основному складі, то повинен кардинально змінити своє ставлення. Я на нього розраховую.

- Як себе почуває Руслан Ротань?

- Він вже почав бігати, а з 15-го числа вже почне працювати в загальній групі, подивимось, як його до перших матчів підвести.

- Стосовно інших гравців, які мали проблеми з фізичним станом - Матеуса, Кобахідзе...

- Кобахідзе поки ще не тренується. Стосовно Матеуса, то завтра лікарі винесуть вердикт, поки ще не можна нічого сказати.

- Стосовно майбутнього «Дніпра» є якісь новини?

- Наразі про це нічого не можу сказати. Знаю тільки, що в Швейцарії генеральний директор і спортивний директор зустрічалися з президентом, але вони ще знаходяться там. Напевно, коли вони повернуться, тоді щось стане відомо. Але то більше їм питання потрібно задавати, тому що вони спілкувалися з президентом, вони краще знають ситуацію, - розповів Маркевич у інтерв'ю «Футбол 24».