Дубль Яремчука приносить киянам перемогу. «Динамо» Київ — «Бенфіка» Луанда: 2:0

Динамо Київ 11 Лютого, 18:54 831
Дубль Яремчука приносить киянам перемогу. «Динамо» Київ — «Бенфіка» Луанда: 2:0 | 19-27
«Біло-сині» переграли в товариському матчі «Бенфіку» з Луанди.

Перші хвилини запам'яталися частими помилками від обох команд. Кияни діяли небезпечніше, але й «Бенфіка» теж мала моменти, щоби повести у грі. На перерву комади пішли за рахунку 0:0.

В другому таймі, одразу на старті, Бущана змінив Рудько. Супеник, у свою чергу, почав активні атакувальні дії, які не увінчалися особливою небезпекою.

На 72-ій хвилині Гармаш змінив Сидорчука.

На 82-ій хвилині Яремчук забив перший м'яч для київського «Динамо» після помилки гравців Бенфіки - 1:0.

На 89-ій хвилині Яремчук зробив дубль - 2:0 та приніс «Динамо» перемогу над «Бенфікою» з Луанди.

Наступний матч «Динамо» зіграє проти «Літекса» 14 лютого. Трансляція буде доступна на нашому сайті.

«Динамо» — «Бенфіка»: 2:0

Голи: Яремчук - 82, 89

«Динамо»: Бущан, Бурда, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Сидорчук, Мякушко, Андрієвський, Петрович, Корзун, Яремчук

Запасні: Рудько, Буяльський

«Бенфіка»: Дельгадо, Да Сілва, Насіменто, Гаспар Да Коста, Кіссанга, Роке, Саван, Діас, Денсо, Філіпе Да Коста, Фонсека

Запасні: Конго, Кандейяс, Джавела, Дала