​Віторіну Антунеш: «Прикро, що не зможу зіграти з «МанСіті»

Динамо Київ 11 Лютого, 21:35 738
​Віторіну Антунеш: «Прикро, що не зможу зіграти з «МанСіті»
Сьогодні Віторіну Антунеш вийшов на поле у якості капітана команди.

Після перемоги над ангольською «Бенфікою» Антунеш відповів на запитання журналістів офіційного сайту «Динамо».

- Цей матч був для нас черговим випробуванням, адже в нас триває підготовка до другої частини сезону. Перш за все, нам потрібно набрати хороші фізичні кондиції, зігратися, відпрацювати тактичні схеми, а результати контрольних матчів відходять на другий план.

- Чому так мало били по воротах «Бенфіки»?

- Суперник практично всю гру грав від оборони, рідко наближаючись до наших воріт, тому, напевно, важко було знайти можливість для удару. У цьому поєдинку, в першу чергу, нам важливо було відпрацювати певні тактичні моменти та виконати задачу, поставлену тренерським штабом.

- Ви провели матч в якості капітана. Раніше виконували капітанські функції?

- Роль капітана я виконував уже в трьох командах, у тому числі й у «Динамо», тільки в молодіжній команді, виходив із пов’язкою на руці, тому ця функція для мене не нова.

- Ви не зіграєте в першому матчі з «Манчестер Сіті» (через перебір карток – прим.). Дуже засмучені через це?

- Звичайно, дуже прикро, що я не зможу зіграти в першому матчі. Ліга чемпіонів – найпрестижніший клубний турнір, і дуже шкода, що мені доведеться спостерігати за матчем із трибуни і я не зможу допомогти команді на полі.

- Чи спокійні за свою позицію, Вас є ким замінити?

- Думаю, тренер визначиться зі складом, у тому числі і з позицією лівого захисника, безпосередньо перед матчем. Утім, незалежно від того, хто вийде на поле 24 лютого, упевнений, він буде викладатися на всі сто відсотків.

- Минув рік, як Ви перейшли у «Динамо». Чи задоволені розвитком своєї кар’єри в Україні?

- По-іншому й бути не може, адже «Динамо» нарешті виграло чемпіонат України, знову виграло національний Кубок, а також уперше за багато років вийшло з групи Ліги чемпіонів. Звичайно, я задоволений, але потрібно працювати далі, щоб досягати нових висот разом із командою.