​Микита Корзун: «Для мене особисто гра зі «Славією» була дуже відповідальною»

Динамо Київ 11 Лютого, 23:56 559
​Микита Корзун: «Для мене особисто гра зі «Славією» була дуже відповідальною»
Білоруський півзахисник Микита Корзун, який поповнив ряди київського «Динамо» в перший день лютого, готується з командою до другої частини сезону на іспанському зборі.

Він уже взяв участь у кількох контрольних поєдинках та познайомився з новими партнерами:

- Як проходять ваші перші дні в новій команді?

- Поки все подобається, поступово починаю знайомитися з хлопцями. За тренуванням видно, що це зовсім інший рівень, відчуваю, що мені є до чого прагнути і розумію, як покращувати свої навички.

- Як відбулося знайомство з новим колективом? Як вас прийняли партнери?

- Добре прийняли, з кожним спілкуюся, тож ніяких проблем немає. Колектив тут відмінний - це одразу помітно.

- Вам доводилося співати пісню або виставлятися?

- Ні, нічого такого не було, просто головний тренер представив мене всій команді перед початком тренування - і всі пішли працювати.

- З ким із футболістів найбільше спілкуєтеся?

- У номері готелю я живу один, а спілкуюся більше з Микитою Бурдою, Жорою Бущаном, в основному, з молодими. А взагалі, поговорити можу запросто з усіма. Потихеньку вливаюся, не все ж відразу.

- Про що розмовляли з головним тренером? Що Сергій Ребров підказує, на що звертає увагу?

- Тренер підказує мені, як правильно діяти на моїй позиції, як перебудовуватися, вказує на дрібні помилки в тренуваннях. Використовує мене на звичному місці. Словом, іде нормальний робочий процес.

- Чи встигли отримати уявлення про манеру гри «Динамо», тактику команди, стиль?

- Загальне уявлення вже маю - «Динамо» намагається грати за рахунок контролю м'яча. У попередній команді специфіка трохи відрізнялася, тут вчуся іншій, перебудовування - це те, на що звертаю найбільше уваги. Для мене головне правильно грати на своїй позиції так, як це бачить і хоче тренер.

- У контрольному матчі зі «Славією» ви зіграли більше 20 хвилин, які залишилися враження?

- Відмінні! Якщо чесно, не очікував, що зможу дебютувати в контрольному матчі так скоро. Для мене особисто це була дуже відповідальна гра.

- Ви вже цікавилися суперником по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - англійським «Манчестер Сіті»?

- Звичайно. Це ж «Манчестер Сіті»! Ним навіть не потрібно спеціально цікавитися - і так мимоволі всі стежать за цим клубом. Я не виключення.

- Чи дивилися ви їх матч з «Лестером», які висновки для себе встигли зробити?

- Звичайно, дивився. Не важливо, що «городяни» програли, все одно - матч буде дуже серйозний. І ми повинні докласти максимум зусиль, щоб домогтися позитивного результату.

- У складі «городян» багато травмованих і не найкращий моральний стан - це піде на користь «Динамо»?

- Там і крім травмованих є вдосталь хороших, досвідчених виконавців. У них буде подвійна мотивація довести тренеру, що вони заслуговують грати в основному складі. Так що нам легко точно не буде.

- Чи знайомі ви з земляком Артемом Мілевським?

- Ні, особисто з ним не знайомий. Те, що він перейшов в румунську «Конкордію», напевно, піде йому на користь, все-таки це європейський клуб. Якщо чесно, за ним я особливо не слідкую, знаю тільки, що хороший, досвідчений футболіст.

- Чим займаються ваші батьки? Як вони поставилися до вашого переходу в «Динамо»?

- Батьки - обидва зв'язківці, працюють в телефонній компанії. Батько - заступник начальника, велика шишка (посміхається). Звичайно, вони підтримали мій переїзд до Києва, адже в Білорусі всі знають «Динамо». Вони не очікували, що мене запросять саме сюди, хоча розуміли, що я добре провів сезон, так що пропозицій варто було чекати. Коли дізналися, що це буде саме київське «Динамо», були раді і пишалися мною, - розповів Корзун офіційному сайту «Динамо».