Роман Яремчук: «На першому зборі було важко, я нікого не знав»

Динамо Київ 12 Лютого, 00:05 532
Роман Яремчук: «На першому зборі було важко, я нікого не знав»
​Автор дублю у ворота «Бенфіки» з Луанди (2:0) поділився враженнями від спарингу та тренувальних зборів загалом.

- Це перший повний матч для мене на нинішніх зборах, тому, звичайно, наприкінці поєдинку далася взнаки втома. Тим не менш, думаю, ця гра піде мені на користь.

- У той же час, саме наприкінці поєдинку тобі вдалося зробити дубль…

- Мої м’ячі були скоріше випадковими. Особливо перший із них, у другому ж, напевно, позначилося гольове чуття. Добре, що вдалося забити, а як воно сталося, немає різниці.

- Футболісти «Бенфіки» ніби жодних складних задач не ставили, але ключі до їхніх воріт довелося підбирати доволі довго…

- Команда хороша, грала компактно в захисті, не дозволяла нам будувати комбінаційну гру. Було важкувато долати оборону й не завжди вдавалося будувати якісні атаки. Загалом, ми контролювали хід гри та грали першим номером, тому, вважаю, підсумковий результат закономірний.

- Наскільки зіграний той склад, який сьогодні вийшов на поле?

- Саме в такому складі ми не грали жодного разу, тому про зіграність казати не варто. Звичайно, було важкувато, не розуміли один одного у простих ситуаціях. Але добре, що врешті-решт вдалося виграти, що додасть нам позитивних емоцій перед подальшими важливими іграми.

- Можеш порівняти, на якому зборі було важче – на першому чи другому?

- Звичайно, на першому. І справа навіть не у навантаженнях, а в тому, що я нікого не знав. Зараз же все інакше, але все одно потрібен час, аби звикнути.

- Діючи на позиції нападника в контрольних матчах, твої функції відрізняються від тих, які ти виконуєш у молодіжній команді?

- Вимоги одні й ті ж самі, як до центрального нападника, але, звичайно ж, рівень суперників, які нам протистоять, набагато вищий за тих, проти яких граєш у молодіжній команді.

- У той же час, в попередніх матчах ти грав у тому числі й на інших позиціях…

- Це вже вирішувати головному тренеру, де ставити мене в конкретному матчі.

- Напевно, з тих хлопців, які сьогодні грали, найкраща взаємодія із Андрієвським?

- Так, звичайно, ми в молодіжній команді разом грали, й розуміємо один одного з півслова.

- На що ти розраховуєш за підсумками другого тренувального збору? Особливо враховуючи слова Сергія Реброва, який неодноразово казав, що він не поділяє футболістів на основних та резервних…

- По-перше, я хотів би прогресувати як футболіст незалежно від того, в якій команді виступаю. Звичайно, хочеться грати в першій команді, й заради цього буду доводити на тренуваннях, що я гідний бути тут, - розповів Яремчук офіційному сайту «Динамо».