Олексій Шевченко: «Не ставлю собі завдання вибити Микиту Шевченка з основного складу»

Динамо Київ 12 Лютого, 12:26 754
Олексій Шевченко: «Не ставлю собі завдання вибити Микиту Шевченка з основного складу»
Екс-голкіпер київського «Динамо» розповів про свою адаптацію в луганській «Зорі», до якої перейшов на правах вільного агента.

«Колектив прийняв мене дуже добре. Багатьох хлопців знаю особисто по збірній. І в молодіжній, і в юнацькій збірних перетиналися. Деяких гравців «Зорі» знав через знайомих. З тим же Андрієм Пилявським познайомився колись через Віталіка Вернидуба. Міцно дружу з Микитою Шевченком і знаю його досить давно.

У команді чудовий тренерський штаб, та й увесь колектив дуже хороший. Все здорово. Тому і проблем з адаптацією не виникло.

У нас немає похмурих облич. На тренуваннях ми все робимо, як необхідно. З посмішкою і гарним настроєм. Це дуже важливо. І хлопцям, і тренерам в такій атмосфері напевно працювати легше.

Конкуренція - це завжди добре. Микита Шевченко голосно заявив про себе і вважається одним із кращих воротарів в Україні на даний момент. Якщо я і Ігор Левченко будемо складати йому конкуренцію, це і йому допоможе тримати себе в хорошій формі, і для нас це буде стимул бути якомога кращими.

Я не ставлю собі завдання вибити Микиту з основного складу. Головне - добре працювати і виконувати всі вимоги тренерського штабу. А там вже як життя повернеться. Завдання - набрати максимальні кондиції і бути в хорошій формі. Щоб я був готовий у будь-який момент допомогти основному складу. Шанси випадають, в основному, несподівано, і, відповідно, потрібно бути завжди готовим. Навіть якби мене розбудили о другій годині ночі і сказали, що потрібно грати», - цитує Олексія Шевченка офіційний сайт «Зорі».