Експерт: «Не впевнений, що Шевченка нав'язують у штаб збірної, але якщо це дійсно так, то потрібна дипломатія»

Збірна України 12 Лютого, 15:29 716
Експерт: «Не впевнений, що Шевченка нав'язують у штаб збірної, але якщо це дійсно так, то потрібна дипломатія»
Відомий журналіст Євген Гресь проаналізував деталі ситуації з можливим призначенням Андрія Шевченка помічником головного тренера збірної України.

«Не можу додзвонитися Михайлові Фоменку. Думаю, я в цій справі не самотній. Набридло головному тренеру коментувати одне і те ж питання. От і не відповідає. Втім, дозволю припустити, що він сам створив всю цю ситуацію...

Можливо, ми занадто багато уваги приділяємо робочому моменту. Мало чи хтось там буде допомагати в збірній! Коли зі штабу Фоменка зник Валерій Душков, що посіяв сумніви в перспективи головної команди країни, ми і оком не моргнули. Ну, замінили його - що поробиш. Правда, питання - хто прийняв рішення про заміну.

Все б нічого, але зараз у збірній може з'явитися птах зовсім іншого польоту, і в цьому-то вся заковика, звідси весь ажіотаж. Упевнений, що Андрій Шевченко потрібен збірній, але не впевнений, що правильно проходить процедура його призначення.

Всі ці «чому б і ні» точно читають футболісти національної команди, і вони, як і ми, всі розуміють, але нічого не можуть сказати. Я не впевнений, що Шевченка нав'язують в штаб, але навіть якщо це дійсно так, то потрібна дипломатія. Обгортка для смачної цукерки! Адже Шева її заслужив?

Не уявляю подібного за часів керування Григорія Михайловича Суркіса. Просто не уявляю! Пам'ятаю, як він призначав Леоніда Буряка і привіз до Києва самого Мирослава Блажевича. Вищий пілотаж!

А тепер згадайте жовтень минулого року. «Перед матчами плей-офф проти Словенії у головного тренера збірної закінчився контракт», - запустив хтось качку (знаю хто, але справа не в цьому). Слухаю коментар глави ФФУ, який всіх заспокоїв: «Нічого страшного, це не головне, ми з ним домовимося». Приїжджаю на інтерв'ю до самого наставника, а він каже: «Моя угода діє до кінця листопада». Проблема не в тому, що президент Федерації не знав усіх подробиць - проблема в тому, що його оперативно не зорієнтували його помічники. Не уявляю подібного за часів керування Григорія Михайловича Суркіса. Просто не уявляю!

До чого це все? Та до того, що у футболі немає дрібниць. Ми їдемо на Євро, і там, щоб вистрілити, потрібен один суцільний механізм. Потрібно, щоб все було чітко, а зараз чіткості немає. Суцільні «поживемо - побачимо»...

Я анітрохи не сумніваюся в професіоналізмі колег з каналу «Футбол», які стверджують, що Андрія Шевченка скоро представлять у збірній. Але мені дуже цікаво, як пройде вся ця процедура!

Стерпиться - злюбиться. В цьому я теж не сумніваюся. Ми звикли до того, щоб створити собі труднощі, а потім героїчно їх подолати. Спрацюються - нікуди не дінуться. За ними - мільйони уболівальників», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.