​Юрій Штурко: «Тренуюся в шоломі Петера Чеха»

Футбол України 12 Лютого, 22:12 602
​Юрій Штурко: «Тренуюся в шоломі  Петера Чеха»
Дуже хороша новина для футбольної України з’явилась в новому році. Юрій Штурко, який мав важке захворювання, повернувся до футболу. Екс-футболіст запорізького «Металурга» розповів про своє повернення.
- Мені надійшла пропозиція від доброго знайомого спробувати свої сили на професійному рівні. Поки я сиджу вдома, в Кривому Розі, і вирішив, що спробувати варто. Вийшовши на поле, я вже після першого тайму відчув, що поки не варто квапити події, все-таки позначається тривала відсутність ігрової практики. Хоча я відчував себе нормально, сили є, але необхідно пройти як мінімум одні збори, щоб увійти в нормальну форму, - розповів Штурко «vnews.com.ua».
-Перед поїздкою в горностаївський «Мир» моя дружина зателефонувала доктору, який робив операцію. Він сказав, що, перш за все, я сам повинен визначатися за своїм станом, чи варто давати навантаження, відчувати «сам себе», і від цього відштовхуватися. У квітні поїду на нове обстеження, тоді будуть більш зрозумілі подальші перспективи.
Зараз я тренуюся в спеціальному шоломі, який, до речі, свого часу належав екс-голкіперу «Челсі» Петеру Чеху. В даному випадку допомогла медична служба донецького «Шахтаря», у якій є зв'язки з колегами з «Челсі». Вони зателефонували англійцям, і буквально через три-чотири дні шолом був у мене в Кривому Розі. У зв'язку з цим ще раз хочу подякувати донецькому клубу, який мені допомагає, - додав Штурко.