​Марко Девіч: «Я особисто дуже вдячний Курченку»

Світовий футбол 12 Лютого, 23:38 757
​Марко Девіч: «Я особисто дуже вдячний Курченку»
Форвард «Рубіна» Марко Девіч розповів російському виданню про борг «Металіста», від якого він відмовився, та про своє ставлення до Сергія Курченка.

- Я не пробачив би навіть 1000 євро будь-якому іншому клубу. Але «Металіст» для мене - не просто команда або організація. Це особлива історія, в якій багато почуттів і серця.

- Як поставилася до вашого широкого жесту жінка?

- Звичайно, я запитав Міліцу! Вона сказала, що зрозуміє. Знаєте, коли я підписав папери про відмову від претензій, то відчув величезне полегшення.

- Хто з президентів «Металіста» продавав вас в Казань - Олександр Ярославський чи його наступник Сергій Курченко?

- Курченко. Відверто кажучи, він не хотів, щоб я їхав до Росії.

- А ви хотіли їхати в Казань?

- Так. Росія була розкішним новим викликом. Я дуже хотів спробувати себе в російській лізі. Мене цікавила тільки спортивна сторона справи.

- Іншої мотивації не було?

- Ви про гроші?! Мені було дуже добре в Харкові. У мене був прекрасний особистий контракт. Курченко повернув мене з «Шахтаря», повторивши суму, яку мені давав Рінат Ахметов. А в Донецьку завжди платили щедро. Але коли з'явився варіант з «Металістом», я прийняв рішення повернутися.

- У Донецьку вас зрозуміли?

- Так. І президент, і команда, і капітан Даріо Срна, який багато зробив, щоб я став своїм в «Шахтарі». Я навіть купив там квартиру.

- Що з нею?

- Це не актуально сьогодні. Просто сподіваюся, що в країні, яка стала мені рідною, настане мир.

- Де зараз Курченко?

- В Росії. Він був тісно пов'язаний з колишньою українською владою. Можливості повернутися до Харкова у нього немає. Але я особисто дуже вдячний цій людині, - наводить слова Девича «СЕ».