​Екс-динамівець просить про допомогу

Динамо Київ 12 Лютого, 23:52 483
​Екс-динамівець просить про допомогу
Колишній динамівець Харрісон Омоко просить привернути увагу громадськості до бездіяльності КДК ФФУ.

- Ще 07 квітня 2014 року я звернувся до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ зі скаргою на бездіяльність агента, яка заподіяла мені матеріальні збитки.

Понад рік заява не розглядалася за різними підставами, в тому числі через ігнорування агентом вимог надати заперечення і з'явитися на засідання.

В результаті влітку 2015 року протягом одного-двох засідань КДК ФФУ було розглянуто мою заяву з усіма доказами і винесено рішення про відмову в його задовільненні 30 червня 2015 р.

Однак, до сьогоднішнього дня мною не отримано повний текст даного рішення КДК ФФУ, що унеможливлює його оскарження в Апеляційному комітеті ФФУ.

Із заявами про видачу копії рішення звертався тричі 05.08.2015 р, 03.09.2015 р, 20.01.2016 р, в періоди між якими озвучувалися регулярні обіцянки видати рішення найближчими днями.

Припускаю, що така поведінка може бути продиктована виключно невпевненістю КДК ФФУ в прийнятому ними рішенні і таким чином створює перешкоди для реалізації мого права на оскарження неправильного рішення.

У зв'язку з цим змушений звернутися до вас, шановні журналісти, з метою відновити справедливість і спонукати КДК ФФУ до виконання їх елементарних обов'язків - написати і надати стороні у справі повний текст рішення.

Всі попередні неодноразові спроби підштовхнути КДК ФФУ до виконання цих обов'язків, не зраджуючи публічності порушення термінів видачі рішення, були, на жаль, проігноровані, - наводить текст звернення «MatchDay».

Нагадаємо, Омоко перейшов у «Динамо» в 2000 році. Закріпитися в основі гравцеві не вдалося, більшість матчів він провів за «Динамо-2».