Борис Пейрек: «Сподіваємося, що Ярмоленко зможе зіграти хоча б тайм проти «Манчестер Сіті»

Динамо Київ 13 Лютого, 11:11 473
Борис Пейрек: «Сподіваємося, що Ярмоленко зможе зіграти хоча б тайм проти «Манчестер Сіті»
Тренер-реабілітолог київського «Динамо» Борис Пейрек — про відновлення гравців київського «Динамо».
В даний момент Ярмоленко тренується майже без обмежень, але ви знаєте, що в нього була дуже серйозна травма, і я можу лише подякувати Андрію, бо він дуже дисциплінований хлопець. Він викладався на повну завжди і переживав, аби чим раніше повернутися в стрій. Всі сподіваємося, що він зможе зіграти хоча б тайм в матчі проти «Манчестер Сіті».

Ми з консультувалися в Мадриді з лікарями. Андрій спочатку грав в команді без контактів, а зараз вже може тренуватися в загальній групі.

Поки зараз нічого не можемо сказати. Всі хлопці мають отримувати вправи по роботі з м’ячем, а не тільки бігові вправи. Ми не можемо впустити гравця в загальну групу, який буде тільки бігати по колу і все. Зараз Андрій вже тренується з загальною групою. Я йому сказав, щоб він ретельно готувався перед кожним тренуванням.

Варто зазначити, що в перші десять днів збору всі футболісти скаржаться, а на другому зборі всі недомагання проходять.
В Макаренка теж було дуже серйозне пошкодження. Він теж дуже дисциплінований і, на даний момент, він виглядає на багато краще, ніж коли я прийшов у липні.

Ми зробили тести і визначили, над чим грацям потрібно працювати. Комусь потрібно тягнути квадріцепс, комусь , наприклад, задню поверхню стегна.

Фізичні навантаження для кожного індивідуальні.

В «Хайдуці» я працював майже 16 років, в «Динамо» - 4. Їздив на курси, вчився, запитував. Ніколи не потрібно сидіти на місці.
В нас немає важливіших чи неважливих людей. Кожен робить свою роботу і кожен важливий по-своєму.

Ми всі хочемо виграти чемпіонат і пройти далі в Лізі чемпіонів»,- сказав Пейрек офіційному сайту «Динамо» Київ.