Повернення легенди. Назаренко відправляється з «Дніпром» на турецькі збори

Футбол України 13 Лютого, 12:43 392
Повернення легенди. Назаренко відправляється з «Дніпром» на турецькі збори Фото: fcdnipro.ua
«Дніпро» в суботу, 13 лютого, вирушив до Туреччини, де проведе третій зимовий збір.

У ньому візьмуть участь 25 футболістів:

воротарі: Ян Лаштувка, Олексій Баштаненко, Данило Кучер;

захисники: Лео Матос, Євген Чеберячко, Дмитро Чигринський, Іван Томечак, Папа Гуйє, Дуглас, Артем Федецький, Андерсон Піко, Володимир Адамюк;

півзахисники: Джон Руїс, Едмар, Бруно Гама, Валерій Лучкевич, Роман Безус, Євген Шахов, Руслан Ротань, Єгор Назарина, Сергій Політило, Сергій Назаренко;

нападники: Євген Селезньов, Роман Зозуля, Матеус.

Насамперед, зрозуміло, що кидається в очі присутність в списку хавбека, який виступав раніше багато років в «Дніпрі» - Сергія Назаренка. На зборі в нашій команді буде відразу два футболісти з однаковим прізвищем Назік - таке ж встиг отримати молодий хавбек Єгор Назарина.

- Я повернувся додому, - сказав Сергій Назаренко, який останній раз надягав футболку «Дніпра» близько п'яти років тому. - Дуже приємні відчуття. Останнім часом підтримував форму, тренуючись на базі з дублем і командою U-19, так що відчуваю себе нормально. Зараз пройду збір з основним складом. Подивимось як вийде.

Відзначимо й те, що приєднується до партнерів по команді завершальний відновлення після ушкодження Матеус.

У Туреччині «Дніпро» буде працювати до 25 лютого і проведе за цей час чотири контрольні матчі: 16 февраля з датським «Віборгом», 18-го - зі словенським «Марібором», 21-го - з датським «Норшелландом» і 24-го - з мінським «Динамо».