Вілліан розкритикував трансферну політику «Шахтаря»

Футбол України 13 Лютого, 15:15 711
Вілліан розкритикував трансферну політику «Шахтаря» Фото: dailystar.co.uk
Екс-гравець донецького «Шахтаря» Вілліан гостро розкритикував трансферну політику «гірників» і зазначив, що донеччани продали Алекса Тейшейру у Китай тільки з метою збагатитися.
«Алекс Тейшейра - дуже талановитий футболіст, і я бажаю йому тільки всього найкращого в Китаї. Упевнений, що фінансове питання зіграло основну роль при його виборі. Хоча я був би радий, якби Алекс перебрався на Туманний Альбіон або в якийсь інший європейський топ-клуб, адже це підвищило б його шанси заграти в збірній Бразилії і допомогло би в йогоподальшій кар'єрі», - сказав Вілліан.
«Трансферна політика «Шахтаря»? «Гірники» вважають за потрібне продавати гравців в ті клуби, які запропонують більше грошей. Так сталося з Алексом Тейшейрою і так було зі мною», - переконує бразилець. «З «Шахтарем» дуже важко вести переговори. Мені довелося чекати два роки, перш ніж я покинув донецький клуб».

Нагадаємо, що трансфер Алекса Тейшейри в китайський «Цзянсу Сунін» за 50 мільйонів євро став не лише найбільшим переходом в зимове трансферне вікно, але і найдорожчим в історії китайського футболу.