«Манчестер Сіті» мінімально програє вдома «Тоттенхему»

Світовий футбол 14 Лютого, 20:16 672
«Манчестер Сіті» мінімально програє вдома «Тоттенхему» | 19-27 Фото: gettyimages
«Манчестер Сіті» програє у другому матчі поспіль в АПЛ. Цього разу суперник київського «Динамо» в ЛЧ програв прямому конкуренту у боротьбі за чемпіонство - лондонському «Тоттенхему».

На старті поєдинку високі обороти гри взяв “Тоттенхем”. Спочатку команда заробила потенційно небезпечне стандартне положення, проте використати його належним чином не вдалося. Прострільну передачу в штрафний майданчик виконав захисник “Тоттенхема”, в результаті чого створив проблеми для захисників суперника, але команда Мануелья Пеллегріні успішно вийшла із ситуації.

“Манчестер Сіті” достойно відповів “шпорам”. Після декількох затяжних атак “міщани” заробили кутовий, після якого Агуеро вийшов на ударну позицію, проте удар вийшов не точним. Дуже великі швидкості увімкнули команди. “Тоттенхем” забив гол, але з положення поза грою. Рефері це взяття воріт не зарахував. А в цілому атака “шпор” вийшла досить небезпечною. Господарі поля цікаво розіграли стандартне положення. Навіс до штрафної виконав Фернандіньо, потім на Агуеро скидку виконав Компані, після чого Кун переправив далі на Стерлінга, а вже Рахім завдав потужного удару, який на себе прийняв Дені Роуз, чим врятував команду від пропущеного м'яча.

“Тоттенхем” знову достойно відповів на атаку “Сіті”. Крістіан Еріксен завдав потужного удару, проте Джо Харт у красивому сейві врятував команду.

У підсумку перший тайм вийшов неймовірно цікавий. При такій грі бракувало тільки забитого м'яча.

Початок другого тайму вийшов не менш насиченим, ніж кінцівка першого. Кун Агуеро отримав з глибини класну передачу, яка вивела аргентинця на розстріл Уго Льоріса, але удар відверто не вийшов. Втрачений черговий момент, аби вийти в лідери у цьому матчі.

Ось і спрацювала футбольна приказка: “Не забиваєш ти - забивають тобі”. Відразу після удару Агуеро пенальті заробив “Тоттенхем”. Роуз виконав навіс до штрафного, але там на перешкоді був Рахім Стерлінг, якому м'яч влучив у лікоть — дуже сумнівний момент, але тим не менш, рефері вказав на 11 метрів, після чого Харт не зумів парирувати удар Кейна.

Пропустивши м'яч, підопічні Мануеля Пеллегріні кинулися великими силами в атаку. Спочатку удар від Яя Туре — врятувала “Тоттенхем” поперечка, потім знову на вістрі опинився івуарієць, пробив головою, але повз ворота.

На 75-й хвилині “Сіті” все ж таки своєю активністю добився свого. Потужним ударом завершив атаку “міщан” 19-річний джокер Пеллегріні Келечі Іхеаначо. Після забитого м'яча “Манчестер” не зупинився. Класно обігралися між собою Іхеаначо та Яя Туре, після чого івуарієць завдав хорошого удару по воротах “Тоттенхема” - Уго Льоріс на місці.

Вийшовши великими силами в атаку, “Сіті“ автоматично оголив вільні зони для суперника, чим “Тоттенхем” і скористався. Розкішну передачу видав Ерік Ламела на Еріксена, а той вже без жодних проблем переграв Джо Харта.

Вже на додаткових хвилинах матчу “міщани” створили декілька вбивчих моментів, але м'яч зрадницьки не залітав у ворота. У підсумку “Тоттенхем” святкує мінімальну перемогу на «Етіхад Стедіум».

«Манчестер Сіті» - «Тоттенхем» 1:2.

Голи: Кейн 53 (пенальти), Іхеаначо 74, Еріксен 83.

Манчестер Сіті: Харт — Кліши (Коларов), Отаменді, Компані, Сабалета — Ферандіньо, Фернандо (Іхеанача) — Стерлинг, Туре, Сілва — Агуеро.

“Тоттенхем”: Льорис — Роуз, Виммер, Арделвейрелд, Уокер — Дембеле, Дайер — Еріксен, Аллі (Ламела), Сон (Керрол) — Кейн (Шадлі).