Фанати запорізького “Металурга” влаштували акцію протесту

Футбол України 14 Лютого, 21:45 519
Фанати запорізького “Металурга” влаштували акцію протесту
Вболівальники запорізького «Металурга», який знаходиться на межі зникнення, передали вітання керівництву клуба.

Матч двох місцевих гандбольних команд – “ЗТР“ та “Мотору“ відбувся у Запоріжжі сьогодні, 14 лютого. Під час гри на балконі, на якому стояли глядачі, було розгорнуто великий текстовий банер “Богуслаєв – вбивця ФК “Металург”.

У такий спосіб футбольні фанати висловили свій протест проти дій останніх власників клубу – Олександра та В’ячеслава Богуслаєвих. Місце проведення акції було обрано невипадково – Богуслаєв-старший також є власником гандбольного клубу “Мотор“, що брав участь у матчі.

Співробітники служби безпеки «Мотору» намагалися вмовити фанів зняти банер, однак ті не погодились. Міліція, що була присутня на матчі, у ситуацію не втручалася.

Сам В'ячеслав Богуслаєв був відсутній на матчі. Не виключено, що саме через акцію футбольних фанатів. Адже, як повідомляє місцевий ресурс Вся влада, спочатку він планував спостерігати за перемогою своєї команди вживу - його особиста охорона з працівниками поліції прибули в спорткомплекс за дві години до початку матчу, а місце на парковці під автомобіль народного депутата тримали до закінчення перерви в матчі.

Акція на гандбольному матчі - це не перший крок у “антибогуслаєвській“ кампанії запорізьких ультрас. Були ще листівки та графіті з аналогічним змістом, які хтось оперативно зривав та замальовував.

Нагадаємо, футбольний клуб “Металург“ Запоріжжя наразі знаходиться у стані ліквідації. Причиною повільного вмирання команди стала відмова від подальшого її фінансування з боку власника – Олександра Богуслаєва, сина відомого запорізького промисловця, народного депутата В’ячеслава Богуслаєва. Власники заявляли про готовність передати клуб інвесторам, але ті мали б оплатити клубні борги на суму 60-65 мільйонів гривень. На такі умови ніхто з потенційних інвесторів не погоджується.

Нещодавно фанатів “Металурга“ обурила заява В’ячеслава Богуслаєва, яка пролунала в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів. Він стверджував, що взагалі не має жодного відношення до футбольного клубу. Однак, згідно офіційних документів, викладених на сайті Міністерства юстиції України, старший Богуслаєв є власником “Металурга“ разом із сином.