Що означають футбольні «цьомики»

Світовий футбол 14 Лютого, 23:50 1473
Що означають футбольні «цьомики»
На честь Дня святого Валентина офіційний сайт UEFA розповідає про значення поцілунків деяких гравців, а також обирає романтичну символічну збірну.

Коли Луїс Суарес забиває гол, то цілує або підмізинний палець, або зап'ястя. У першому випадку це романтичний привіт дружині Софії Бальбі, в яку закоханий з дитинства, а в другому - посвята доньці Дельфіні.

У Гарета Бейла теж є звичай присвячувати голи дівчині, в яку закохався ще в юності. Від Емми Ріс-Джонс у 2012 році у вінгера народилася дочка Альба Вайолет. За даними ЗМІ, Бейл запатентував свій фірмовий жест. І це може стати поганою новиною для...

... Анхеля ді Марії та ...

...Артуро Відаля

Рауль Гонсалес на честь дружини Мамен Санс цілував підмізинний палець правої руки (саме на ньому носять обручки іспанці) кожен раз.

Півзахисник «Арсеналу» Месут Озіл при святкуванні гола смокче великий палець, а іншою рукою показує букву «М». Це посвячення його племінниці Мірі.

Заохочувальна премія дістається найбільш велелюбному футболістові, якщо вірити його імені, Вагнеру Лав.Не можемо не додати до підбірки від УЄФА «цьомики» Коноплянки, які адресувалися Руслану Ротаню.