Євген Гресь: «Розібратися в психології «Динамо» може тільки Сергій Ребров, але ніяк не сторонні спостерігачі»

Динамо Київ 15 Лютого, 09:44 578
Євген Гресь: «Розібратися в психології «Динамо» може тільки Сергій Ребров, але ніяк не сторонні спостерігачі» Фото: Facebook Євгена Греся
Український спортивний журналіст - про форму «Манчестер Сіті» та київського «Динамо» перед першим поєдинком 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
«Манчестер Сіті» зазнав 10 поразок в цьому сезоні. Для команди, яка виступає в чемпіонаті Англії і в Лізі чемпіонів, може, це і нормально, але для фаворита найпрестижнішого клубного турніру Європи - багато. Навіть дуже! У «Барселони», «Реала» та «Баварії», наприклад, всього по три осічки за такий же період. Втім, хто сказав, що «городяни» є фаворитами?

Тут дозволю собі ліричний відступ. Журналістів прийнято у всьому звинувачувати, але нам не звикати. Ляпнув щось з дуру не найрозумніший футболіст, викликав його президент або тренер, а він в кущі: «Я такого не говорив...»

Коли журналісти нахвалюють суперника, їх звинувачують у підриві морального духу. Втім, варто нам поставити під сумнів форму противника в даний момент, спробувати підняти бойовий тонус рідної команди, в наш город летять вже зовсім інші камені. Тут ми вже не адекватно оцінюємо силу суперника. Програшний у нас варіант при будь-яких розкладах.

Ось я, наприклад, не знаю, як оцінювати силу нинішнього МС, але розумію, що рівно два місяці тому, в день жеребкування, боявся цю команду більше, ніж боюся зараз. За цей час вона провела 14 матчів, сім виграла, чотири програла. За цей час там з'явилося багато травмованих футболістів, туди прийшов (прийде) новий тренер. Там, мабуть, не все добре всередині роздягальні...

Іншими словами, наші шанси напевно зросли, але! Ми не знаємо свою команду, не знаємо, що чекати від «Динамо», яке навіть спарингів провело менше, ніж МС офіційних матчів. Можна, звичайно, відштовхнутися від минулого року, і згадати, що відразу після зборів в поєдинках з французьким «Генгамом» кияни показали відмінний рівень підготовки, а перший матч провалили насамперед з точки зору дисципліни, але ніяк не фізики, тактики чи ігрового ритму.

Тут впору поскаржитися на психологію, але я в ній зовсім нічого не розумію. Можу тільки процитувати тренерів радянської епохи, які розповідали, як їх вчили на курсах ВШТ. «Немає результату - валіть на психологію, в ній все одно ніхто не розбирається», - говорили мудрі педагоги.

У будь-якому випадку, розібратися в психології «Динамо» може тільки Сергій Ребров, але ніяк не сторонні спостерігачі. Тільки він знає, як підвести команду в оптимальних кондиціях на 24 лютого. Ми віримо, що у нього все вийде, а якщо так, то шанси «Динамо» за два місяці після жеребкування дійсно зросли.

До першого поєдинку з МС залишилося менше десяти днів!», - написав Євген гресь на своїй сторінці у Facebook.