Разван Рац: «Коли Коноплянка гратиме в основі, він зможе розраховувати на перехід в «Реал» або «Барсу»

Футбол України 15 Лютого, 12:59 768
Разван Рац: «Коли Коноплянка гратиме в основі, він зможе розраховувати на перехід в «Реал» або «Барсу»
Капітан збірної Румунії та захисник «Райо Вальєкано» розповів про образливий гол Євгена Коноплянки та адаптацію українця в Іспанії.

- Так вийшло, що у вересневому матчі вашого «Райо Вальєкано» з «Севільєю» за рахунку 2:2 Євген Коноплянка зі штрафного забив переможний для своєї команди м'яч. Ви з ним спілкувалися після гри?

- Ну, звичайно! Футболками навіть обмінялися. Ми з ним були знайомі, ще коли грали в Україні. Безумовно, не дуже приємно було отримати від нього гол на останніх хвилинах, але я привітав його з забитим м'ячем. Запитав, як проходить адаптація.

- В одному з інтерв'ю Женя розповідав, як на перших порах потрапив в халепу в «Севільї» - після обіду сам вийшов з їдальні, не знаючи, що гравці команди встають із-за столу всі разом.

- Коли він добре вивчить мову, таких проблем не буде. А тут насправді вина його колег, які не попередили про це правило етикету.

- Як вам гра Жені в «Севільї»?

- Я стежу за ним. Показує хороший футбол. Що мені не подобається - грає не так часто, як повинен. Зі своїм рівнем він гідний постійного місця в основі. Коли це буде, він зможе розраховувати на перехід в таку команду, як «Реал» або «Барса», - цитує Раца «Сегодня».