Україна може увійти до альтернативного єврокубку

Футбол України 15 Лютого, 15:57 484
Україна може увійти до альтернативного єврокубку
Нідерланди пропонують створити альтернативу Лізі чемпіонів, об'єднавши зусилля з так званими «країнами групи В».

Голландські функціонери пропонують країнам, які займають 6-14 місця в рейтингу коефіцієнтів УЄФА (Португалія, Україна, Росія, Бельгія, Нідерланди, Туреччина, Швейцарія, Чехія та Греція) створити спільний футбольний турнір.

Таким чином клуби з цих країн зможуть уникнути матчів із представниками топ-5 європейських ліг - Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії та Італії.

Згідно з повідомленням De Telegraaf і бельгійської газети Het Nieuwsblad, це питання вже обговорили минулого тижня на засіданні Асоціації європейських клубів в Парижі. Також на засіданні Європейської професійної футбольної ліги в Женеві була розглянута стратегія проекту під назвою «Subdivision 2».

«Ліга чемпіонів стає все більш передбачуваною. У серпні вже можна визначити всі 14 команд, які гратимуть у плей-офф. У фінальну стадію проходять завжди одні й ті ж клуби. Домінування топ-клубів на міжнародному рівні величезне. Наш проект ще перебуває на ранній стадії, але ми повинні продумати стратегію. Створення нової суперліги може суттєво вплинути на національні чемпіонати. Найближчими місяцями ми продовжимо переговори з іншими лігами» , - цитує De Telegraaf одного з представників голландського проекту.