Легіонер «Карпат»: «Якщо колись буде нагода виступати за збірну України, то я б із задоволенням нею скористався»

Збірна України 15 Лютого, 16:36 470
Легіонер «Карпат»: «Якщо колись буде нагода виступати за збірну України, то я б із задоволенням нею скористався»
Аргентинський форвард з українським корінням Густаво Бланко-Лещук, який став новачком «Карпат», заявив, що не проти змінити громадянство на українське.
«Мій дід справді народився на Рівненщині. Більшість свого життя я провів в Аргентині, тому ні українською, ні російською мовами не володію. Однак мої родичі знають українську.

Моя мама народилася в Аргентині. Але у неї українське прізвище – Лещук. Вона знала, що у мене виникла можливість переїхати в Україну. Вона, звичайно, зраділа. Якщо у мене все складеться у Львові, то я зроблю все, щоб мама обов’язково завітала в Україну.

Природно, кожен футболіст прагне виступати за свою збірну. Але якщо колись буде нагода виступати за збірну України, то я б із задоволенням нею скористався.

Я звик завжди грати на максимумі і добре робити свою роботу. Мені б дуже хотілося тішити вболівальників «Карпат». Я докладатиму максимум зусиль для того, щоб приносити користь команді і дарувати приємні емоції фанатам. Вірю, що у нас все вдасться», - цитує Густаво офіційний сайт «Карпат».