Олег Саленко: «Хочеться побачити «Динамо» в чвертьфіналі Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 16 Лютого, 13:57 447
Олег Саленко: «Хочеться побачити «Динамо» в чвертьфіналі Ліги чемпіонів» | 19-27 Фото: telegraf.com.ua
Експерт Олег Саленко поділився очікуваннями від поєдинків Ліги чемпіонів.
«Барса» зараз - явний фаворит ЛЧ, - сказав експерт Олег Саленко. - У каталонців найсильніше напад, і навіть в Прімері у них багато прохідних матчів. Було показово, коли з «Атлетіко» вони буквально на 20 хвилин включилися і мадридці не знали, як їм зі штрафної вийти. Чемпіонство у них навряд чи хтось відніме, тому команда може дозволити собі збирати сили на ЛЧ».
«Гідним же фіналом буде «Барселона» - «Баварія». Цікаво буде подивитися на дуель Гвардіоли зі своїм колишнім клубом. Хочеться побачити в чвертьфіналі «Динамо», але поки складно говорити, в якому стані команда. Думаю, в Києві буде нічия, а вирішиться все вже в Манчестері».

Впевнений у перемозі Динамо? Реєструйся ТУТ — vk.cc/3YOq02 та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB