Газзаєв: «Все буде в одному місці»

Футбол України 11 Листопада, 00:04 1197
Газзаєв: «Все буде в одному місці»
Екс-тренер «Динамо» розповів про формат турніру, що пройде взимку.

"Турнір буде в усіченому варіанті. Все буде в одному місці - в Ізраїлі. "Металіст ", "Шахтар ", ЦСКА і "Зеніт ", - розповідає Валерій Газзаєв в ефірі каналу «Футбол». Всі клуби надіслали підтвердження, приготували собі місця. Буде дуже цікавий турнір».

«Різні думки існують. Це проект, який ми намагаємося створити. Він не має аналогів ані в європейському, ані в світовому досвіді. Ідея виникла тому, що багато європейських чемпіонатів відчувають великі фінансові труднощі. У вересні 2011 року УЄФА ухвалив рішення про створення об'єднаних чемпіонатів . У 2012 році були надані критерії створення цих турнірів. Перший критерій - економічний. Залежить від телевізійних прав. У 2014 набуде чинності фінансовий фейр-плей. На виконкомі УЄФА в цьому році створили групу фахівців, які розглядатимуть проекти об'єднаних чемпіонатів. Латвія і Литва, наприклад, пропонують проект Бурштинової ліги».

«Якщо ми створимо чемпіонат, то це буде турнір, який буде конкурентоспроможний на євроарені. За 20 років ми майже нічого не виграли. Спілкувався з усіма президентами українських клубів. Ця ідея абсолютно правильна, нова, і для того, щоб створити цю лігу, потрібно схвалення федерації . Російська Прем'єр-Ліга дала «добро» на цю ідею. Я готовий приїхати і зробити виступ перед ФФУ та президентами клубів. Скрізь потрібен діалог . Давайте зробимо комерційно сильний проект . Є п'ять чемпіонатів, які стоять окремо. У них на 48 % піднялися телевізійні права».