Футболіст може отримати дискваліфікацію за футболку з Путіним

Світовий футбол 17 Лютого, 10:38 731
Футболіст може отримати дискваліфікацію за футболку з Путіним Фото: Murad Sezer/Reuters
Після закінчення матчу футбольної Ліги Європи з турецьким «Фенербахче» футболіст «Локомотива» зняв ігрову майку, під якою у нього виявилася футболка із зображенням Путіна із написом «найбільш ввічливий президент».

Півзахисник московського «Локомотива» Дмитро Тарасов може отримати тривалу дискваліфікацію за демонстрацію футболки із зображенням президента РФ Володимира Путіна після матчу футбольної Ліги Європи з турецьким «Фенербахче», повідомило агентству «Р-Спорт» джерело в УЄФА.

«В даному випадку в наявності порушення дисциплінарного регламенту і очевидна провокація. Тарасов може бути дискваліфікований, причому на тривалий термін, мінімум - 10 матчів. Санкції можуть застосувати і до футбольного клубу «Локомотив», який допустив подібне», - повідомив співрозмовник агентства.

Дії Тарасова можуть підпадати під статтю 14 дисциплінарного регламенту УЄФА, згідно з якою «будь-яка особа, яка ображає людську гідність особи або групи осіб за будь-якими ознаками ... може накликати на себе дискваліфікацію тривалістю не менше десяти матчів або на визначений період часу або інші відповідні санкції». Сьомим пунктом статті 14 регламенту зазначено, що «забороняються всі форми ідеологічної, політичної або релігійної пропаганди».

Сам футболіст також прокоментував свій вчинок.