Селін відкрив соціальний бізнес на Луганщині

Динамо Київ 17 Лютого, 13:01 706
Селін відкрив соціальний бізнес на Луганщині Фото: facebook.com
Радник Міністра інформаційної політики Олександр Бригинець повідомив у одній із соціальних мереж, що захисник київського «Динамо» Євген Селін, який грає зараз в грецькому «Платаніасі», відкрив у рідному Новоайдарі Луганської області аптеку і їдальню.
«Євген, як і усі відомі футболісти, живе не на прожитковий мінімум і має гроші для додаткових бізнесів.
Це нова споруда - вона запрацювала три дні тому - в Новоайдар‬, де нарожився Селін. Цю споруду побудував за свої гроші Селін і відкрив там кілька різних закладів, приміром аптеку. А ще їдальню. Я не думаю, що цей бізнес дуже рентабельний в Новоайдарі, де люди живуть не надто заможно і в кількох кроках від передової. Тому сприймаю цей бізнес Євгена швидше як соціальний проект і як данину рідному місту. В кафе, зрозуміло, наявна чимала кількість великих телемоніторів, де транслюється футбол.
Євген знає, що народ бідує, тому, хоч тут годують смачно, ціни - помірковані, хоч складається враження, що мають бути значно вищими, виходяти з шикарного оформлення приміщення.
Євген, як справжній патріот, прикрасив свій заклад в стилі української вишивки, зробленій в дуже цікавій технології», зауважив Олександр Бригинець.