Як НСК «Олімпійський» готується до плей-офф ЛЧ. Комфорт і харчування

Динамо Київ 17 Лютого, 14:08 573
Як НСК «Олімпійський» готується до плей-офф ЛЧ. Комфорт і харчування
На «Олімпійському» повним ходом ведеться підготовка до першого поєдинку нашої команди в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти англійського «Манчестер Сіті».

Про роботу фаст-фудів національного спорткомплексу і про те, як на стадіоні дбають про комфорт вболівальників з особливими потребами, офіційному клубному сайту в третій частині спеціального репортажу розповів директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

- На матчі «Динамо» - «Манчестер Сіті» очікується аншлаг. Чи будуть відкриті усі точки харчування по периметру стадіону?

- Однозначно! У нас система роботи фаст-фудів, як і кількість стюардів, розглядається перед кожним окремим матчем. В залежності від напливу глядачів визначається кількість працюючих під час гри точок харчування. Природно, при декількох тисячах уболівальників на матчі відкривати всі пункти нераціонально і неекономно.

Ми припускаємо, що на матчі «Динамо» - «Манчестер Сіті» збереться повний стадіон, відповідно по периметру будуть відкриті всі фаст-фуди. Крім того, ми зараз розглядаємо питання можливості відкриття додаткових точок харчування, щоб усі вболівальники відчували себе максимально комфортно.

- За який час до матчу визначається кількість точок, які будуть відкриті? Ви спираєтеся на прогноз або конкретні цифри за проданими квитками безпосередньо перед матчем?

- У нас завжди проходять брифінги напередодні матчів, тобто за день до гри ми бачимо певну цифру. При цьому нами відстежується і динаміка продажу квитків. Ми завжди враховуємо можливість того, що на гру прийде більше людей, ніж прогнозувалося. За день до матчу ще не пізно змінити кількість точок, що відкриваються.

- Чи зміниться меню фаст-фудів стадіону у порівнянні з минулим роком?

- Зараз питання формування меню ще розглядається. Цим займається окрема служба. Гадаю, безпосередньо перед першим матчем ми вже проінформуємо глядачів. До речі, меню змінюється в залежності від пори року. Приміром, взимку більш актуальні зігріваючі напої – чай, кава, а влітку – морозиво. Популярний серед уболівальників напій, пиво, буде безалкогольним, причому, як і в іграх під егідою УЄФА, так і в матчах чемпіонату України.

- До речі, чи існують певні нормативи на час обслуговування одного клієнта?

- Ми ж не Mcdonald's. Там ви зробили замовлення і чекаєте, поки його приготують. У нас вся продукція по суті вже готова, тому кожен клієнт обслуговується максимально швидко. До речі, у нас існує спеціально напрацьована додаткова система меню для людей з порушеннями слуху. Для їхньої зручності є окреме меню, за допомогою якого гість максимально просто може пояснити працівнику фаст-фуду, що він хоче замовити.

- НСК «Олімпійський» завжди позиціонує себе як толерантна арена і радує нововведеннями, що підвищують комфортність відвідування матчів для людей з особливими потребами. Які ще з них плануються?

- Ми плануємо також розробку меню на шрифті Брайля для людей з порушеннями зору. Крім того, до нас звернувся парафан-клуб «Динамо», після чого навіть відбулася розширена зустріч. Нам висловили прохання обладнати вітрозахистом сектор для людей з особливими потребами, візочниками. Зараз ми знаходимося в пошуку партнерів для того, щоб розробити грамотний проект і реалізувати його. Ми вже звернулися до існуючих партнерів і спонсорів стадіону, але, якщо цього виявиться замало, будемо шукати додаткових спонсорів.

Ще одне побажання було в обладнанні додаткових інформаційних табло навпроти секторів, де розміщені місця для людей з особливими потребами, тому що поле з нього видно добре, але не так добре видно інформацію на великих табло. Зараз ми також розглядаємо цю можливість. Просто це вимагає фінансових вкладень і певних змін у конструкції чаші стадіону, прокладки додаткових комунікацій. А це необхідно узгоджувати з вимогами щодо безпеки, щоб не постраждали евакуаційні виходи, - цитує Анісімова офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.