Андрій Воробей: «Беланда важко віднести до числа топових футболістів»

Динамо Київ 17 Лютого, 15:17 852
Андрій Воробей: «Беланда важко віднести до числа топових футболістів»
Екс-форвард «Шахтаря» вважає, що орендований «Шальке» вінгер київського «Динамо» Юнес Беланда не вплине на гру німців у поєдинку Ліги Європи з донеччанами.
«Останнім часом я переглядав ігри «Шальке» і можу сказати, що німецький клуб діє в атакуючій манері, що дозволяє творити на полі обом командам. Мені здається, «Шахтарю» на руку протистояти саме такому опоненту, який прагне показувати видовищний футбол.

Німецькі клуби завжди славилися дисципліною і командними діями, тому побоюватися в «Шальке» потрібно кожного виконавця. Ну а судячи по тих матчах, які я бачив у виконанні Юнеса Беланда в київському «Динамо», марокканця важко віднести до числа топових футболістів. Думаю, з його приходом в грі «Шальке» нічого кардинально не зміниться.

Не сумніваюся, що поєдинок на 100 відсотків буде напруженим, а ось кому вистачить майстерності, а кому не вистачить, дізнаємося в ході гри. На користь німецького колективу говорить ігровий тонус, в якому він знаходиться, «Шахтар» же тільки готується досягти оптимальної форми до весняної стадії матчів. Такий мінус всіх українських команд, що беруть участь в лютому-березні у єврокубках», - цитує Воробея «Футбольний клуб», посилаючись на газету «Команда».