Єгор Назарина: «Зроблю все можливе, щоб проявити себе і виправдати надії наставників «Дніпра»

Футбол України 17 Лютого, 16:03 451
Єгор Назарина: «Зроблю все можливе, щоб проявити себе і виправдати надії наставників «Дніпра» Фото: fcdnipro.ua
Півзахисник «Дніпра» Єгор Назарина поділився враженнями від дебюту в першій команді на зимових зборах в Іспанії та Туреччині.
«На перших порах переповнювала радість, що заслужив такий виклик. Хоча як тільки занурився в робочий ритм, зрозумів, що домогтися визнання не так і просто... Тут все набагато швидше. Але я зроблю все можливе, щоб проявити себе і виправдати надії наставників, оскільки такий шанс випадає нечасто», - повідав Назарин в інтерв'ю iSport.ua.
«Адаптація в першій команді? Практично повністю я пристосувався тільки на другому зборі в Іспанії, а зараз в Туреччині стало набагато легше. Добре, що хлопці мені в усьому допомагають, за що їм величезне спасибі. Особливо виділю Романа Зозулю і Романа Безуса, хоча всі хлопці дуже чуйні».
«Чи розмовляв я з Маркевичем? Конкретно - ні, але Мирон Богданович завжди підказує, як правильно потрібно діяти. Крім того, читав його інтерв'ю про мене. Раз тренер вірить в мене, це тільки додає мотивації і бажання працювати з подвоєною енергією».
«Моя улюблена позиція на полі? Взагалі я люблю діяти на місці опорного півзахисника, але готовий грати там, де бачить мене тренер. У спарингах я виступав поки тільки на двох місцях - опорником і під нападниками».

Нагадаємо, 18-річний Єгор Назарина цієї зими вперше в кар'єрі поїхав на тренувальні збори з першою командою «Дніпра». В осінній частині сезону півзахисник виступав за «Дніпро» (U-19).