«Динамо»-2 впевнено переграло «канонірів» на «Arsenal Cup»

Динамо Київ 17 Лютого, 16:21 682
«Динамо»-2 впевнено переграло «канонірів» на «Arsenal Cup» | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Свій другий матч на турнірі «Arsenal Cup» ім. Сергія Закарлюки підопічні Вадима Євтушенка провели проти команди «Арсенал-Київ».

Після перемоги у першому поєдинку динамівці і цього разу з перших хвилин пішли вперед. На 25-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок. Павло Полегенько поборовся до кінця за м'яч, обіграв захисника і вийшов один на один з воротарем. Прокинути його в сітку повз голкіпера залишалося справою техніки.

У другому таймі за 10 хвилин до фінального свистка захисник «канонірів» притримав в своїй штрафній площі Владислава Алексєєва, і арбітр тут же вказав на «точку». Пенальті чітко реалізував Антон Братков, встановивши остаточний рахунок у матчі, повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.