Фани «Шальке»: «Якщо ми не пройдемо «Шахтар», тоді я нічого не розумію в футболі»

Футбол України 18 Лютого, 12:26 473
Фани «Шальке»: «Якщо ми не пройдемо «Шахтар», тоді я нічого не розумію в футболі»
Німецькі вболівальники радіють українським цінам та вірять в перемогу своєї команди.

«Шальке» з Гельзенкірхена - це, звичайно, не «Реал», «ПСЖ» і «Баварія», до візитів яких останнім часом привчив «Шахтар» львівських уболівальників, але ажіотаж в місті навколо сьогоднішньої гри Ліги Європи відчутний.

«Квитки розходяться дуже жваво, ми тільки встигаємо завозити нові партії в точки продажів, - говорить «Сегодня» директор львівської мережі кіосків Роман. - Зрозуміло, що зараз немає такого божевілля, як з «Реалом», але думаю, стадіон буде повний. Спочатку розібрали всі 70-гривневі квитки. за два дні до матчу закінчилися квитки по 100 гривень, залишилися тільки дорогі, але й їх беруть. Думаю, 27-30 тисяч на стадіоні буде».

На трибунах «Арени Львів» будуть не тільки українці. Німецькі вболівальники у величезній кількості рушили на Львів підтримати свою команду. Очікується, що їх на стадіоні збереться близько півтори тисячі.

«А як можна не поїхати за своєю командою, тут якихось 1400 кілометрів, - каже німець Пітер Штольц. - Ми цілою колоною виїхали. Якби матч проходив в Донецьку, для нас це було б далеко, а Лемберг (до речі, старі львів'яни досі на німецький манер називають своє місто. - Авт.) близько. Тим більше, я у вас вже був, на Євро-2012. Бундестім тоді виграв. Сподіваюся, «Шальке» теж переможе».
«Нам сказали, що сюди з прапором російського спонсора «Шальке» («Газпрому». - Авт.) краще не потикатися, бо можна і по голові отримати, - додав Себастьян Бергер, на думку якого, сьогодні все - на користь німецького клубу. - Судіть самі - «Шахтар» ще не грав офіційних матчів цього року, вони продали свого кращого бомбардира Тейшейру, а ще у нас є динамівець Юнес Беланда, який здасть всі секрети донецької команди. Якщо ми їх не пройдемо, тоді я нічого не розумію в футболі».

Ще напередодні матчу вболівальники «Шальке» окупували ресторанчики в центрі Львова і не вірили своїм очам - кухоль пива коштує один євро! Таксі з центру міста на стадіон - три євро. Зіпсувати настрій німецьким фанам може хіба що «Шахтар» - сьогодні увечері.