Вадим Шаблій: «У Дениса Бойка в «Бешикташі» все добре»

Світовий футбол 18 Лютого, 15:22 570
Вадим Шаблій: «У Дениса Бойка в «Бешикташі» все добре»
Агент українського голкіпера Дениса Бойка — про його критику від журналіста одного з українських сайтів.
Прочитав статтю на авторитетному українському футбольному сайті. І думаю, злитися мені чи сміятися. Автор, чомусь вирішив не називати своє ім'я, в досить іронічній манері (ну, принаймні, особисто мені так здається), пояснює відсутність Дениса Бойка в заявці «Бешикташа» на матч проти «Мерсіна».

Ось, Денису, який ще навіть місяця не провів у новому для себе клубі і новій для себе країні, вже, виявляється, «не вдається завоювати авторитет у Туреччині». Його потрапляння в заявку на останній матч автор пов'язує з двома пропущеними м'ячами, в яких «була очевидна вина Дениса», в кубковому матчі проти «Коньяспору». Але ось без Бойко «Бешикташ», «тим не менш» обіграв «Мерсін Ідманюрду».

Тільки от іронія, як і критика, - на мою думку, слушні речі у разі, якщо ти сам все робиш правильно, професійно і по совісті. Але чи можна вживати ці слова по відношенню до журналіста-«професіонала», який навіть не спромігся з'ясувати справжню причину відсутності Дениса Бойків заявці «Бешикаташа» на матч проти «Мерсіна». А зробити це досить легко. Просто треба поцікавитися таким поняттям, як Регламент турецького чемпіонату і подивитися в календар. Матч проти «Мерсіна» - перенесена гра 18-го туру турецької Супер-Ліги, який за попереднім календарем, мав відбутися ще в грудні 2015-го року, тобто до відкриття трансферного вікна, тобто до того, як клуби отримали можливість заявляти нових гравців. Відповідно, за Регламентом, футболісти, які прийшли в «Бешикташ» в зимовий трансферний період, не мали права брати участь у матчі проти «Мерсіна». Тому, як і Денис Бойко, в заявку «Бешикташа» на цю гру не потрапили і інші зимові новачки Алексіс Руано і Марсело.

Але навіщо журналісту, який вважає себе за профі, вникати в ці деталі? Хоча, хіба можна назвати профі того, хто боїться вказати авторство своїй статті, і, відповідно, нести відповідальність у разі надання неправдивої інформації?

Дорогий «журналіст»-анонім, повідомляю Вам, що у Дениса Бойка в «Бешикташі» все добре. Він старанно працює, щоб незабаром закріпитися в основному складі свого нового клубу. Професіонали в керівництві, тренерському штабі, команді «Бешикташа» повністю віддають собі звіт в тому, що новачкові необхідний час на адаптацію, притирання до нового колективу, нових вимог тренерського штабу, час на вивчення нехай елементарних слів, необхідних для підказки в грі (загальновідомо, що німий воротар на полі – це не воротар). В «Бешикташі» всі розуміють, що від помилок не застрахований ніхто і вони – теж частина футболу. Тому судити строго і робити далекосяжні висновки ніхто не буде. Зрештою, скаути турецького клубу довго і ретельно стежили за Денисом і неспроста погодилися заплатити чималу суму за трансфер», - пише Шаблій на своїй сторінці у «Facebook».